Współpraca

W sprawie współpracy proszę pisać na mybooksmylife.wspolpraca@gmail.com

Z wielką chęcią zrecenzuję książki (także gry planszowe, płyty, filmy, być może ktoś sprawi, że jeszcze bardziej poszerzę swój zakres) od wydawnictw, portali, autorów, księgarń. Z przyjemnością również zorganizuję konkursy, czy wezmę udział w akcjach, mających na celu rozsławianie książek, poszerzanie horyzontów czytelników, ludzi nieczytających (za wcześniejszym uzgodnieniem, oczywiście).

Na zrecenzowanie książki daję sobie 2 miesiące (granica nieprzekraczalna), co mogę jeszcze indywidualnie ustalić z drugą stroną. Pierwszeństwo mają egzemplarze przedpremierowe. Nie recenzuję niezamawianych przeze mnie książek/płyt/gier/filmów, chyba, że będę nimi zainteresowana. 

W recenzje, oprócz informacji, co było dobrze, a co nie, wkładam całe swoje serce. Staram się pisać w sposób przekonywujący, moje opinie są w 100% szczere (jak już jesteśmy przy temacie, moje recenzje mogą być pochlebne, ale też negatywne). Przy każdej pozycji, choćby mi nawet nie przypadła do gustu, odnajduję jej zalety tak, aby inni czytelnicy się nią zainteresowali – być może zawiera ona coś, czego akurat oczekują/wymagają. 

Gdyby ktoś chciał nawiązać ze mną współpracę, zapewniam, że tego nie pożałuje.

Do tej pory nawiązałam współpracę m.in. z:

Bardzo dziękuję za okazane mi zaufanie. :)

2 komentarze:

 1. Widzę, że Twoje archiwum sięga 2014 roku, więc trochę się dziwię, że masz tyle współprac. Jak to robisz? :)

  http://zakurzone-stronice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybacz, że tak późno odpisuję, ale powiadomienia przychodziły mi tylko z disqusa i jakoś zapomniałam, że zwykłe też można dodawać :p
   Wcześniej, jakoś od wiosny 2013 pisałam na http://mybooksmylife.blog.pl/, od lata zaczęłam współpracować z portalem Kotek.pl (jak jeszcze istniał). Właściwie nawet nie myślałam o współpracy z jakimkolwiek portalem/wydawnictwem. Jakoś tak się złożyło, że wtedy na Kotku poszukiwali recenzentów książkowych, zgłosiłam się i przez bodajże rok +/- dane mi było z nimi współpracować, do zamknięcia. Jak zaczęłam współpracę z Kotkiem, to później jakoś doleciały jeszcze wydawnictwa itp. Dlatego ilość współprac, która do tej pory się tu pojawiła może trochę dziwić. ;)

   Usuń