Hellheaven

Pasuje, żebym spisywała gdzieś wszystkie newsy odnośnie mojego debiutu. Pomyślałam, że tutaj będzie idealnie. :)

Data premiery: 10.04.2015
Ilość stron: 292


Opis:
Czy jedna osoba jest w stanie zniszczyć komuś cały świat? Czy potrafi pociągnąć za sobą lawinę, która bez skrupułów ograbi człowieka z jego dotychczasowego życia? Czy psychika nastolatki jest wystarczająco silna, by udźwignąć niespodziewany ciężar? Camille nigdy nie przypuszczała, że takie pytania będą chodzić jej po głowie. Jednak kiedy na jaw wychodzą przez lata skrywane tajemnice, ktoś porywa jej przyjaciółkę, a rodzice wysyłają ją do szkoły z internatem oddalonej o setki kilometrów od jej rodzinnego domu, Camille zdaje sobie sprawę, że nic nie jest takie, jak jej się do tej pory wydawało. W Hellhaeven stopniowo odkrywa kolejne sekrety dotyczące nie tylko jej korzeni, rodziny czy znajomych, ale i rzeczywistości, która okazuje się być o wiele bardziej skomplikowana, niż kiedykolwiek mogłaby przypuszczać.


Nieoficjalny zwiastun książkiKsiążka dostępna na 

Recenzje książki


Konkursy z książką oraz inne wpisy

Jeśli napisałaś/eś recenzję Hellheaven, z przyjemnością umieszczę ją na blogu.
Macie jakieś pytania odnośnie książki? :)

3 komentarze:

 1. Witam, mam zamiar kupić Hellheaven, bo mam nadzieję, że mimo popularnych motywów ( internat, porwanie przyjaciółki ) będzie to ciekawa lektura.
  A takie pytanie, czy Hellheaven przyniosło Pani zadowalający zysk? Pytam bo sama Chciałabym wydać książę, ale z tego co przeczytałam w internecie pisarz zarabia niewiele.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z chęcią bym przeczytała Twoją debiutancką powieść! ;)
  Opis mnie zaintrygował, aczkolwiek nie widziałam jej w bibliotece, a nie stać mnie na kupienie kolejnej książki, niestety.. Cóż, może kiedyś..

  OdpowiedzUsuń
 3. Co z kolejną częścią? Możemy sie jej spodziewać?

  OdpowiedzUsuń