8/21/2015

Konkurs z cytatami


Kto z moli książkowych nie zna na pamięć choć jednego cytatu? Kto czasami nie odpowiada kwestiami z ulubionych książek? Im głębiej jest się w świecie książek, tym częściej przywiązuje się wagę do cytatów, konkretne wypowiedzi kojarzą nam się z zabawną sceną, pouczającą uwagą, czy samą książką, postacią. 

Dzisiaj chciałabym Was zaprosić do konkursu, na którego pomysł wpadłam przy składaniu zamówienia. Już od jakiegoś czasu planowałam upolować coś w Sklepie z cytatami Oni mówią Daria rysuje. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do idei sklepu, do promowania cytatów, zachęcania do czytania w tak ciekawy sposób. Tym bardziej mi miło, że wspólnie ze Sklepem mogę przedstawić Wam ten konkurs.

Nie przedłużając, przejdźmy do konkretów.

Regulamin konkursu: 
1. Organizator konkursu: Sylwia Niemiec (aka Raven Stark), autorka bloga http://ravenstarkbooks.blogspot.com/ 
2. Sponsorem nagród jest Sklep z cytatami. Oni Mówią Daria rysuje.
3. Konkurs trwa od 21 do 26 sierpnia. 
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 7 dni po zakończeniu. 
5. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby zamieszkałe w Polsce lub mające adres korespondencyjny na jej terenie 
6. Do wygrania są: "władca pierścieni", ołówek Caulo Poelho "Każdy czasem potrzebuje ołówka", zakładka do książki ze Słowackim i plakat A3 z Gombrowiczem.
7. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony mejlem, jego nazwisko zostanie również ogłoszone na blogu i fanpage'u bloga na facebooku.
8. Po ogłoszeniu wyników, zwycięzca będzie musiał przesłać mejlem zwrotnym swój adres korespondencyjny do 3 dni. 
9. Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu napisać swój adres e-mail, zostać obserwatorem bloga, polubić na facebooku stronę Sklepu z cytatami; wykonać zadanie konkursowe, na które składa się:
*zrobienie sobie zdjęcia z kartką z napisem "Cytaty? Lubię to! #sklepzcytatami.pl" (grafika poniżej, można pobrać i wydrukować, bądź wykonać taką samemu).
*odpowiedź na pytanie - Jaki jest twój ulubiony cytat i dlaczego? (skąd pochodzi etc.) 

Mam nadzieję, że chętni się znajdą, bo możecie mi wierzyć, produkty z tego sklepu są niesamowite! Już ich używam, np. taki "władca pierścieni" - i po bólu nadgarstka, czy po uciekających stronach! :)
Powodzenia wszystkim!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz