4/10/2015

Niespodziewana spodziewanka - premiera HELLHEAVEN


Taką to wiadomość dostałam od wydawnictwa. Książka została wprowadzona do sprzedaży i już można ją zamówić na zaczytani.pl! :)

AAAAAAAAAAAAAA, TAK SIĘ CIESZĘ! :D

Co prawda wiadome było, że premiera w końcu kiedyś nastąpi, jednak taka nagła informacja, że dzisiaj, sama byłam w szoku. Mam nadzieję, że zamawiający nie pożałują zakupu. :) Odnośnie sprzedaży na innych stronach, czy w stacjonarnych księgarniach, jak tylko będę coś wiedzieć, dam Wam znać.

Opis dla przypomnienia.


Czy jedna osoba jest w stanie zniszczyć komuś cały świat? Czy potrafi pociągnąć za sobą lawinę, która bez skrupułów ograbi człowieka z jego dotychczasowego życia? Czy psychika nastolatki jest wystarczająco silna, by udźwignąć niespodziewany ciężar?

Camille nigdy nie przypuszczała, że takie pytania będą chodzić jej po głowie. Jednak kiedy na jaw wychodzą przez lata skrywane tajemnice, ktoś porywa jej przyjaciółkę, a rodzice wysyłają ją do szkoły z internatem oddalonej o setki kilometrów od jej rodzinnego domu, Camille zdaje sobie sprawę, że nic nie jest takie, jak jej się do tej pory wydawało.

W Hellhaeven stopniowo odkrywa kolejne sekrety dotyczące nie tylko jej korzeni, rodziny czy znajomych, ale i rzeczywistości, która okazuje się być o wiele bardziej skomplikowana, niż kiedykolwiek mogłaby przypuszczać.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz