3/31/2015

Była sobie raz dziewczyna...Po dłuższej, jak na mnie, nieobecności z recenzjami, przynoszę nowinę, która może choć troszkę polepszy Wam humor. Zresztą jakie ..troszkę"? Kto nie chciałby wygrać książki?!

Nadchodzą święta (zapowiada się nadrabianie książkowych zaległości i dużo, dużo recenzji) i choć choinki tym razem nie będzie, to i tak będziecie mogli otrzymać prezent.

Dzięki uprzejmości Empik.com już niedługo czyjaś biblioteczka będzie bogatsza o jedną pozycję, książkową nowość, ostatnią część bestsellerowej trylogii Salli Simukki, ,,Czarne jak heban"

Zasady będą bardzo proste, bo i konkurs długo trwać nie będzie. Mam nadzieję, że weźmiecie w nim udział, bo, choć jestem dopiero w trakcie lektury, to już mogę powiedzieć Wam, że warto.

Regulamin konkursu 
1. Organizator konkurs - Raven Stark, autorka bloga http://ravenstarkbooks.blogspot.com/
2. Nagrody pochodzą z www.empik.com
3. Konkurs trwa od 31 marca do 1 kwietnia, do godziny 18.00 
4. Nagrodą jest jeden egzemplarz książki Salli Smukki ,,Czarne jak heban"
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do godziny od zakończenia konkursu. 
6. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby zamieszkałe na terenie Polski lub mające adres korespondencyjny na jej terenie (jedna osoba - jedno zgłoszenie). 
7. O wygranej zwycięzcę powiadomię mejlem, jak i ogłoszę go na blogu i FB. 
8. Po ogłoszeniu wyników, zwycięzca będzie musiał przesłać mi na mejla (sylwus0119@gmail.com) swój adres korespondencyjny wraz z numerem telefonu (dla kuriera) w ciągu 3 dni, jeśli do tego czasu go nie wyśle, zostanie wybrany inny zwycięzca. 
9. Żeby wziąć udział w konkursie, należy: 
* polubić stronę Empik.com oraz My Books My Life 
* zaobserwować bloga (http://ravenstarkbooks.blogspot.com/) - można, ale nie musi się, choć byłoby miło
* napisać w komentarzu „biorę udział”, podać swój adres e-mail, a także odpowiedź na zadanie konkursowe, które brzmi następująco: Jaka piosenka według Ciebie najbardziej wpasowuje się w klimat młodzieżowego kryminału i dlaczego?
Wierzę, że podzielicie się ze mną ciekawymi, interesującymi i zabawnymi myślami. Oby sprzyjało Wam szczęście. ;)

Proszę o uważne czytanie regulaminu i dostosowanie się do niego. Tym, którym zabraknie szczęścia w konkursie, a także tym, którzy nie wezmą w nim udziału, oznajmiam, że książka Salli, jak i wiele innych ciekawych pozycji, można zakupić na http://www.empik.com/.

Powodzenia! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz