2/11/2015

Zapowiedź: PODRÓŻE W CZASIE

Już 18.02 odbędzie się premiera książki Rysy Walker, ,,Podróże w czasie", pierwszego tomu Archiwum Chronosa, nowej serii, której wydaniem w Polsce zajmie się Wydawnictwo Feeria Young.
Jest to druga książka, którą MyBooksMyLife obejmie patronatem medialnym (jeeej), już teraz możecie się spodziewać konkursu (/-ów) z tą pozycją w roli głównej! ;)

A czego możecie się po książce spodziewać?

Gdy babka szesnastoletniej Kate Pierce-Keller daje jej dziwny niebieski medalion i opowiada coś o podróżach w czasie, dziewczyna myśli, że staruszka coś sobie uroiła. Ale gdy morderstwo z przeszłości sprawia, że dotychczasowe życie Kate chwieje się w posadach, historie babki nagle stają się przerażającą prawdą, a medalion to jedyna rzecz, która chroni Kate przed najgorszym. 
Kate dowiaduje się, że zabójstwo z 1893 r. to tylko część czegoś o wiele mroczniejszego, a dzięki swojej genetycznej zdolności do podróży w czasie tylko ONA może naprawić przyszłość. Ryzykując wszystkim, przenosi się w czasy Wystawy Światowej w Chicago i próbuje zapobiec morderstwu i całemu łańcuchowi wydarzeń, który ma po nim nastąpić.
To wszystko będzie Kate sporo kosztować – jeśli jej się uda, chłopak, którego kocha, nie będzie pamiętał o jej istnieniu. Poza tym, niezależnie od motywów, czy Kate ma prawo do manipulowania losami całego świata?

Jestem już zaznajomiona w pewnym stopniu z oryginalną wersją książki, więc już teraz mogę Was zapewnić, że warto będzie ją przeczytać! ;)

Motyw podróży w czasie wielokrotnie jest powielany w młodzieżówkach, ale Rysa Walker umiejętnie nadała swojej książce ,,to coś", co wyróżnią ją z pozostałych.

Książkę możecie zamówić już teraz na Empik.com, serdecznie Was do tego zachęcam! ;)

A tak prezentuje się okładka:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz