1/23/2015

Kłopoty z oddychaniem, czyli konkurs książkowy

Zbliżają się ferie, co oznacza duuużo więcej czasu na czytanie książek. Chociaż u niektórych już się one skończyły. Niemniej, dla tych, którzy wciąż jeszcze mają, dla tych którzy dopiero będą mieć ferie proponuję zrobienie listy. Co by należycie spożytkować ten dodatkowy czas. A może jesteście na tyle zorganizowanymi osobami, że nawet pomimo braku ferii macie dużo czasu na czytanie książek? Hmmm... czyli ten post jest skierowany do wszystkich. :D Macie kartkę i długopis? Dobrze! Lista zrobiona? A co to, pojawiła się na niej książka, o której marzycie, a nie ma jej w bibliotece, bądź chcielibyśmy mieć własną, a nie możecie sobie na to obecnie pozwolić? Coś mi się wydaje, że zainteresuje Was ten konkurs... 


Nie tak dawno na moim bogu ukazała się dość chaotyczna i przepełniona emocjami recenzja drugiego tomu serii Oddechy autorstwa Rebecci Donovan. Wcześniej pojawiła się także recenzja pierwszej części. Obie części tak bardzo mną wstrząsnęły, że postanowiłam zrobić co w mojej mocy, by zorganizować konkurs z książkami, abyście i Wy na własnej skórze przekonali się o co tyle szumu (i to nie tylko na moim blogu!). Już niedługo ,,Oddychając z trudem" zawita do trójki szczęśliwców. 

Wspominałam już kiedyś, że jest to pierwsza książka, którą objęłam patronatem. Zróbmy więc trochę szumu i postarajmy się, aby wiadomość o konkursie dotarła do jak największej liczby osób. Pomożecie? :)

 Słów kilka odnośnie samej książki...

Opis:
Emma przetrwała dramatyczną noc w domu swojej ciotki, ale niewiele z niej pamięta. Obudziła się w szpitalnym łóżku, w koszmarnym stanie. Odbył się proces sądowy, w którym na szczęście nie musiała uczestniczyć. Teraz Carol nie może już zrobić jej nic złego, ale wysoką ceną za to jest utrata kontaktu z Laylą i Jackiem. Emma wróciła do szkoły i na boisko, i stara się po prostu prowadzić zwyczajne życie nastolatki, z wierną Sarą i oddanym Evanem u boku. Nie jest to jednak łatwe – wciąż budzi się zlana potem po koszmarnych snach, a na ulicach prześladują ciekawskie spojrzenia. Gdy decyduje się zamieszkać ze swoją matką, sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Tak trudno oddychać, gdy trzeba radzić sobie z tak silnymi emocjami…A jak można zgarnąć to cudo? A tak!

Regulamin konkursu: 
1. Organizator konkursu: Sylwia Niemiec (aka Raven Stark), autorka bloga http://ravenstarkbooks.blogspot.com/ 
2. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Feeria Young. 
3. Konkurs trwa od 23 do 31 stycznia. 
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 7 dni po zakończeniu. 
5. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby zamieszkałe w Polsce lub mające adres korespondencyjny na jej terenie 
6. Do wygrania są trzy egzemplarze ,,Oddychając z trudem" Rebecci Donovan. 
7. O wygranej zwycięzców powiadomię mejlem, jak i ogłoszę ich na blogu i na FB. 
8. Po ogłoszeniu wyników, zwycięzcy będą musieli przesłać mi na mejlem zwrotnym swoje adresy korespondencyjne do 3 dni. 
9. Nie odpowiadam za zagubione przez pocztę przesyłki.
10. Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu napisać adres e-mail i odpowiedź na zadanie konkursowe, które brzmi: ,,Ułóż spis rad, które pomagałyby Emmie w trudnych sytuacjach" lub ,,Napisz, dlaczego to Ty powinieneś/powinnaś otrzymać książkę" lub ,,Jest druga w nocy. Emma dzwoni do ciebie z płaczem i opowiada o koszmarze, w którym pojawiła się jej ciotka. Jak zareagujesz?"
Można także polubić profile na facebooku Wydawnictwa Feeria oraz My Books My Life, zaobserwować/dodać do kręgów mojego bloga, ale nie jest to obowiązkowe. :)

Serdecznie zapraszam do zgłaszania się, bo naprawdę warto! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz