11/12/2014

Chleba i igrzysk! ~ konkursTak jak obiecałam, kolejny konkurs! 


Trochę Was zaczynam przyzwyczajać do tego, że na blogu ciągle jest aktywny jakiś konkurs (co prawdopodobnie nie jest najlepszym pomysłem, ale nad działaniami przeciwnymi do nadmiernego rozpieszczania jeszcze pomyślę...). Z doświadczenia wiem, że częste konkursy to sama przyjemność, w końcu ktoś może powitać w swoich progach przewartościowe, przepachnące i przewzruszające książki (i nie tylko). 


Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery ekranizacji pierwszej części trzeciego tomu ,,Igrzysk Śmierci" (myślę, że większość Trybutów już podejrzewa jakie wydarzenie zakończy ten film?). To właśnie 21-ego listopada, w dniu zakończenia konkursu, będziemy mogli zobaczyć Jennifer, Josha, Elizabeth, Woody'ego oraz pozostałych kolejny raz w akcji. Już nie mogę się doczekać!

Tak oto, wraz z wydawnictwem Media Rodzina, dajemy Wam szansę na wygranie tego, bez czego nie byłoby tylu świadomych potęgi ludzkiej chciwości, głupoty i pychy młodych ludzi, nie byłoby kolejnego fandomu, ani zmian wewnętrznych w ludziach. Książki. Największe osiągnięcie ludzkości. 

Wzbogaćcie swoją kolekcję, ,,rodzinę" trylogią Suzanne Collins!Regulamin konkursu


1. Organizator konkurs - Raven Stark, autorka bloga http://ravenstarkbooks.blogspot.com/
2. Sponsorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Media Rodzina.
3. Konkurs trwa od 12 do 21 listopada (do końca dnia).
4. Nagrodami są dwa egzemplarze trylogii „Igrzyska Śmierci” (3 w 1), wydanie filmowe.
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 7 dni po zakończeniu konkursu. 
6. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby zamieszkałe na terenie Polski lub mające adres korespondencyjny na jej terenie (jedna osoba - jedno zgłoszenie).
7. O wygranej zwycięzcę powiadomię mejlem, jak i ogłoszę go na blogu i FB. 
8. Po ogłoszeniu wyników, zwycięzca będzie musiał przesłać mi na mejla (sylwus0119@gmail.com) swój adres korespondencyjny w ciągu 3 dni, jeśli do tego czasu go nie wyśle, zostanie wybrany inny zwycięzca (jeśli nasza kochana poczta polska zgubi przesyłkę - nie odpowiadam za to). 
9. Aby wziąć udział w konkursie, należy: 
* polubić stronę Media Rodzina oraz My Books My Life 
* zaobserwować bloga (http://ravenstarkbooks.blogspot.com/)
* publicznie udostępnić post z konkursem na FB 
* napisać w komentarzu „biorę udział”, podać swój adres e-mail, a także wstawić pracę konkursową.

Wszystkie dotychczasowe konkursy wymagały od Was pracy, wysiłku psychicznego, serca. Tym razem także będzie się liczyć kreatywność, pomysłowość, jednak pod innym kątem. Już wyjaśniam o co chodzi. Zróbcie zdjęcie zainspirowane książkami Suzanne Collins bądź ich ekranizacjami. Ma ono nawiązywać do trylogii, może przedstawiać cosplay postaci, klatkę z filmu, scenę, et cetera, et cetera. Zaskoczcie mnie! ;)
Dwie najciekawsze prace zostaną nagrodzone.I niech los zawsze Wam sprzyja!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz